Yiğit Evgar Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iSTeDiqiniz kaDar nick xD =))

iSTeDiqiniz kaDar nick xD =)) Empty iSTeDiqiniz kaDar nick xD =))

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 1:39 pm

ßeni üzmeLerine izin vermedim Aciz Düşmedim, GÜÇLÜ idim ßendeki Sevgiye uLaşaBiLecek 1 kişiyi tanımıyorum
El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim
MecaLsis YaşamaLarım

Kalbim online×× Aklim offline×× Gönlüm beschäftigt×× Hayatim abwesend

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu Güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa ımzayı Atan Kalemin Rengidir”ınsanın Kendisi”

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim…bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim…şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM…onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim…

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu

# ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOrAma ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénimisDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL!

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN! ßéYéndiYSén takD!R éD! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD!

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksıngerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñIMutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun §£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmEÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi

Nefret Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden!!

SiLdim anıLarımdan seni Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız!

öLdrecktm sni İncitecektim Unutacaktım Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım
**∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк!

**ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı, αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı

**gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм…

**кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη gυzéℓ ∂ιуé кαşαя ѕéνéηιη! ραяα ∂ιуé ∂σѕт ѕαтαηιη! кяαℓ σℓѕα тαнтιηι мαƒуα σℓѕα мéкαηιηι !!!

**нαуαтι υçυяυмℓαя∂α géçмιş вιя α∂αмα∂α мézαя σℓαяαк υçυяυмυη кéηαяι уαкιѕιя υηυтмα! υ¢υяυмυη кéηαяιη∂α∂α çι¢éкℓéя уéтιѕιя
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
İş/Hobiler : Pc.qézMek fLn
Lakap : ÇhatLak xD
Rep Sistemi :
iSTeDiqiniz kaDar nick xD =)) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100iSTeDiqiniz kaDar nick xD =)) Right_bar_bleue

iSTeDiqiniz kaDar nick xD =)) Empty Geri: iSTeDiqiniz kaDar nick xD =))

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 1:40 pm

**кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !

**ѕαкıη üzмєѕιη ѕєηι кαяşıℓıкѕız ѕєνqιℓєя, вαqяıηα тαş вαѕαяѕıη α¢ıℓαя вιяqüη ∂ιηєя gι∂єη qιтѕιη αℓ∂ıямα уαηqıηℓαя∂α ѕöηєя ѕαкıη ∂öηüρ вαкмα αя∂ıηα кяαℓ'ℓαя öη∂є qι∂єя

**∂αğℓαя σηυм∂é éğιℓιякéη кαуαℓαяα уαℓναямαмм

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

**özgüяℓüк, ѕσηυ мєçнυℓ вιя ƒιяαя∂ıя

**нαуαт, öℓüмℓє кυмαя σуηαмα ѕαηαтı∂ıя

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕвєηçєкιℓιяιм…

** νü¢υ∂υη σтσвüѕ, вєуηιη şöƒöя∂üя кαℓвιη şöƒöя мααℓιηє gєçєяѕє αşıк σℓ∂υη ∂ємєктιя αşıк вιя ιηѕαηѕαη мαηтığıηı υηυт, мαηтıкℓı вιя ιηѕαηѕαη αşкı υηυт нєм αşıк нєм мαηтıкℓıуѕαη кıѕкαηıяıм ѕєηι вєη

**gι∂єηє кαℓ ∂ємєує¢єкѕιηgι∂єηє кαℓ ∂ємєк zαναℓℓıℓαяα gιт ∂ємєк тєявιуєѕιzℓєяє∂öηмєуєηє ∂öη ∂ємєк α¢ιzℓєяє уαкışıя

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя

**вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz

**∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz

**ßυ ƒαηι ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιк тєк gι∂єяιz, ßιzι 3 кυяυşα ѕαтαηℓαяı ßιz ßєℓєşє νєяιяιz !

**¢üz∂αηıм єѕяαя ∂σℓυ gι∂ιуσяυм нαуαт кυмαяıηα, ∂üηуαℓαяı кαувєттιм güℓüşüη 10 ηυмαяα αѕмışıм вι яєѕмιηι кαяşıм∂αкι ∂υναяα, нєя ѕαηα вαкışıм∂α уαραяıм вι ¢ιgαяα

**αℓєм σуυη¢υ σℓмş ѕσкαкℓαя ѕαнтє ѕєν∂ιιм вιя кız ναя∂ı σℓмş вιя кαнρє

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin

Delice sev,haince terket ama ALDATMA(yoksa)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷··´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· ·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM!

9 Ayak ucumda basladi sevgi Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :
iSTeDiqiniz kaDar nick xD =)) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100iSTeDiqiniz kaDar nick xD =)) Right_bar_bleue

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 1:41 pm

†ąRsıη 0Lsą †įpįη γh0ĸ,ądąm 0lsąη įηsąη dêįLsiηĸį hąγwąηLığıη ç0ĸh xd

sévmiOmuŞsuη вéηi duγduquma göяé séηi s*ĸimé mi †aĸ†ım Laη iвηé

taqma boŞ inSanLar gibi hayaTı.

haqSısLııDa qoYdum bawuLuma,yanLısLııda aLdım yanıma teşeqqür eTtm herşey aDına.

bana buLaşma mikrop qaParSn fasLa yaqLaşma Da etRafa yayarSın.

öLürmüYdn beni biraS daha sewSen,tutmaDn eLlermDen ben düşerken

biriSi war aqLımda iSmi Lasım deiL,biriSi war asLında taRsm deiL.!hiç qimSe biLmior duyuLsa yer yernDn oynar asLında

Yaşamak bu muydu - gözlerimde yaşlar,Kazanmak adınaydı - verilen savaşlar,Yalnızlık bitmedi - umutsuz bakışlar,Ellerde çaresizlik - yüreklerde yaslar.

Bir iz gerekti belki kalbim hasar almadan,Yorgun düştüm sanki yanımda sen olmadan.

her aşq gibi biSimqiSide mutLu baŞladı ama soRa büyük bi yaLanDı.

s*qtiri çeqeR*m bhen bu aşqa,taLibim çoq buLunur, bana baqan çoq fasLa ...

yanımDa qaL sen gitme,bir qere başLa birDaha Bİtme.
dünyaDa öLümden başqa herşeyh yaLan. . . !

γüSümє söLєпmєγєп qєLįmєLєrį,βąşqąLąrıпDąп dµγmąm sąςmą.[/
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 1:41 pm

BeyenDiyseniz Devam ederim Wink lol!
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 4:06 pm

ßuranın havaSı bozuLdu !
ßiri ışıqı aÇsın,
FoTosentez zamanı !

siqaRam vé sen o kadar çok benZiyosunuz ki,2nizide ayaqımın altında raHaTÇa ezebilirim!

sevqim sınıRsız anLayaßilene,
dosTLuqum sınırsız payLaşaßilene,
sen harikasın ama,
ßen olduqum sürece

RahaT oL Geçmiş asLa öLmez ama öLdürür

yaRım kaLan 1şeyLer vaR !

kenDimi normaL oLaCaq kdr anormaL göRmüorum.

iyiLiqe daiR herşeyi saTTım şeyTan'a >.<

döNmeye yüZün vaR mı ?
ßu kdR koLay mı?
qeÇmişe dönüP aqLasan,
ßu kız ßuna kanaR mı ?
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

kayBeTTin ßeni
ama üzüLme,
saNa çok kız var kaldırım köşeLerinde!

sonsuZLuq öNümdeydi heP ama..qiDemedim senden uZaqa.

yaRını sayma ßuqün qeÇ biLe..
nedeni y.o.k " kaLßim yok " yine ...

Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime.

Belki de sen yanıldın...
Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
Ebedi bir hayal kaçkını...

Özlem geceleri kapımıza dayanacakSevgilim.
susturma biz Sürç-ü lisan olmasın bu aşk.
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

yüreimin sesi bana hesap sorar oLdu bebeim o qünden beri kaLbim çiçek qibi soLdu...

qitme kaL be yanımda şurada baş ucumda sana kurban oLurum eLweda deme bana...

dokunduum hiç bi tende kokun yok aradıqım mutLuLuqu qözLerinde buLdum

yaraLarım artık uzakta biyerde sessizce küllenip savruLuoo

qörmeden duymadan mümkün mü yaşamak
eLLerim dokunmadan aşk
yaLanmı qerçekmi sen söLe hayat...

artk eski haLim kaLmadı hiç (.)

kaN ve aTeş Küfrediyor Tüm Masallara
Yas TutuYor MeLeKLeR KaranlığıMıza
Ve Nasırlaşmış YüreğinLe Sen Aciz Dünya...!
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 4:07 pm

YaLnızLığı biLmiyoRsun..YaLnızLığı biLmeden beni yaLnız bıraktın :/

Kendimin ne olduqunu izin verin de sizden daha çok biliyim !

Dewam edeceKsin yaLandan yaşamaya

insanLarLa muhattap oLuyorum(!!)

Dudakdan akacak her bi kelimeden de payını alacak ecelim

kimsenin hakkımızda bisey bilmesine qereq yhoq...
herqes haddini bilsin yeter..!

Bir damLa gözyası var eLimde..

Geçti istemem geLmeni,
YokLuğunda buLdum seni;
Bırak vehmimde göLgeni,
GeLme, artık neye yarar?
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 4:07 pm

dünya hayatı bir oyun we oyaLanmadan ibarettir.

Tek bir oyun, sonra kaLkıp gidersin
Sen her zaman risk aLmayı seversin
Ben inerken en dibe ağır ağır
Sen iLk gördüğüm günden biLe güzeLsin

Ben kendim yapamadım
bari sen agLat beni (:

HayaL ettikLerinizi,
ya$amakLa me$quLüz.. (:

ßizle uqraşmaktan vaZgeçin artık !
iÇinde yaşadıqınız ßatakLıktan değiLiz

DüşLerimin yıkıLdığı gece oturup bütün resimLeri yeniden yapıştırmayı denedim.
Her resimde hep bir parça eksik çıktı.

Sönmüş ateşin külüyüm
Zindan oldum hapisim ben..
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 4:08 pm

Küflenmiş ruhum unutmadı
Unutmadı seni hala :/

Gidén gidér,kalan kalır,ölén bilir hayat nédir.?

bu aralar kimseyle konusmam
durmam bakmam saglamalar yapmam
birazda onlar düşünsün beni hiç kasmam

oLmassa oLmasım_'SEN'_
yokSun işDe

İçimde dolaşan alkol gibi
Sana gitgide sarhoş oluyorum
Ruhumu kaybetmiş gibi
Nefes bile almadan seviyorum seni

ßekLi0rm.. umudumn ipini çeksn artık!

DuvarLarı maviye ß0yadm..maviyi ç0q seversn..

“ BeLki 1 parça tuhafım. ”

AraMaKlA buLuNmAz AmA buLaNlAr HeP AraYanLarDır..!
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

Mesaj tarafından ç1qD3w <3 Ptsi Şub. 16, 2009 4:10 pm

BunLarDa kısa şekiLLi nickLer Wink

»|| ѕєиѕιzLιк öLüмDєи вєтєя ||«

[»...кαℓвιм Söyℓє Nє σℓ∂u вιzє...«]

καlвiмi καpαтмişiм sєи giвilєяє.. sєиđє κєиđiи giвi вiя şєяєғsizє αč

ηє σlυяѕα σlѕυη вυ кαlρ ѕєηιηlє...

вαу вαу кυzυм gι∂ισяυм

уα öℓüмѕüη уα ∂ügüη

вєη ѕєη∂є тυтυкℓυ кαℓ∂ιм

ѕєνιℓмє∂єη ѕєνмєк ναяуα σ ∂αнα вєтєя

αятιк вєηιм ηєƒяєтιм вιℓє ∂єιℓѕιη

αѕк вüуüктüя αмα ѕσηѕυz ∂єιℓ∂ιя...

уαℓαη ѕєηι ѕєνмє∂ιgιм уαℓαη

вιz αѕкι мєℓєкℓєя∂єη ¢αℓ∂ιк
ç1qD3w <3
ç1qD3w <3
Moderatör
Moderatör

Kadın
Rep Sistemi :

- Similar topics